BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Elmo Сусам Улица перница Бебе Дете Играчка за Божиќ Подарок за Роденден

BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Elmo Сусам Улица перница Бебе Дете Играчка за Божиќ Подарок за Роденден

DEN 662.00
DEN 946.56
 

Тековен
Количина на стоки

ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вас.E-mail или chat од Трговија Менаџер со нас во рок од 7 дена по примените стоки
2.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Враќање на предмети за нас со следење на број, ние ќе испорака на нов објект за да што ПОБРЗО
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди наместо да остави негативни повратни информации, ви благодарам. Само пратете ни е-мејл.5 кг
Боја
Како слики
Функција
Меки,удобни
Возраст
сите возраст опсег
Пол
Унисекс
Technice
Отпечатени или Извезени
Погоден
Деца Играчки,Дома Декорација,Партијата,
Компанијата Подароци и др.Ве молиме да испратите фотографии или видео за да ни го покаже проблем или други детали на стоката
3. Тоа е нашата чест да ви понудиме пријатно шопинг искуство.
П : Што е производ пакет?
A : Orarganza подарок кеса +торба курир
П : јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за испитување, ако би сакал да се купи многу парчиња, ве молиме контактирајте со нас .
П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е тоа во ред?
A : Да, ние прифаќаме прилагодување, ако имате било какви идеи, слики или примероци, ние би сакале да дизајн за вас и да ја направат примероци во рок од 7 дена, повеќе детали, разговор со нас од страна на trademanager.
Услуга
ОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани Подарок Торба или пп торба
Производот Се Покаже
Грижа Инструкции
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Краток Вовед
Како подарок за деца детска девојка Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук, Должина 45*35cm Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски Подарок
Објектот
Спецификација&Се Грижи
Тип
Животни кадифен полнети играчки
Материјал
Полиестер/PP памук
Големина
45*35cm
Тежина
0.

Други карактеристики

Висина:
45см
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
Памук кадифен полнети играчки
Форма:
Слика Статуа
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Предупредување:
Не близина на Оган
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
elmo
боја:
Како Слики Кадифен Играчки
Должина:
length 45cm*35cm
Тип:
Животни Полнети Играчки
Користење На Опсег :
Деца Играчки Дома Декорација Партија Компанија Подароци и др.
MOQ:
едно парче
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пополнување:
PP Памук Кадифен Играчки
Пакет:
Пластични Кеси
Карактеристики:
Мека

Најдобри понуди