OOOT BAORJCT 174063,цртан филм памучна ткаенина,ширина 2.2 метри,DIY рачно изработени креветчето постелнина сетови,перници,tablecloths,бебе кревет linings

OOOT BAORJCT 174063,цртан филм памучна ткаенина,ширина 2.2 метри,DIY рачно изработени креветчето постелнина

DEN 221.00
DEN 283.20
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот Русија, Бразил, Украина и Белорусија , ако вашата цел повеќе од $ 5, јас ќе ви даде бесплатен превозот. Можете да ја поднесете цел, прво да не се плаќаат, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати. 1. Материјал : 100% Памук 2. Димензии : ширина е 2.2 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понудата за еден дел, значи ќе добиете ткаенина која ширина 2.2 метри и должина 0,5 метар. (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : pls се погледне на слика 4. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Забелешка : ако сте се купи на повеќе од 1 многу , јас ќе ви даде континуирано , не сече .
Ширина на 2,2 метри фиксни, должина е бесконечна.
1 lot = ширина на 2,2 метри , долго 0,5 метар .
2 број = ширина на 2,2 метри , долго 1 метар .
3 број = ширина на 2,2 метри , долг 1.5 метри .
4 број = ширина на 2,2 метри , долго 2 метри .
5 број = ширина на 2,2 метри , долго е 2,5 метри .
6 број = ширина на 2,2 метри , долга 3 метри . Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Други карактеристики

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
2.2meters
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Стил:
Цртан Филм Серија
is_customized:
not customize

Најдобри понуди