Креативно Готвење Алатка Кујна Gadgets, Овошје И Зеленчук Нож За Лупење Slicer Жартиера Жедни За Јачина На Цвет Спирала Машина Кујнски Прибор

Креативно Готвење Алатка Кујна Gadgets, Овошје И Зеленчук Нож За Лупење Slicer Жартиера Жедни За Јачина На

DEN 72.00
DEN 112.80
 

Тековен
Количина на стоки

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Повратни информации : Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој .Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на приемот на плаќање.Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен.Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел,превозот цена е мечка од двете купувачот . Нашата цел е задоволството на клиентите. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ви благодариме на соработката.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5*5*1 cm Тежина : 42 g Стил информација за производот : име на Производ : Мултифункционален Волумен цвет алатка Производ материјал : не' Рѓосувачки челик + Храна одделение PP Спецификации : Дијаметар е за 9.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија. Што е најважно, се користи зеленчук моделирање, овошје и зеленчук за јачина на цвет, исто така, може да се создаде прекрасен Цвет. Добро DIY алатка, на креативен, интересен кујна живот.6 см висина е околу 5cm пакувањето на Производот : 1pc/пакет Карактеристики : Високо квалитетен нерѓосувачки челик материјал, лесно деконтаминација, лесен за чистење. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

боја:
случаен боја
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PS
Бренд Име:
Doatry
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ZN170
Точка име :
зеленчук slicer
Големина:
9.5*5*1cm
slicermaterial :
Пластични+нерѓосувачки челик
Тежина:
42g
боја:
случаен

Најдобри понуди