YQ54 2017 Црна Чипка Долги Ракави Bodycon Catsuit Секси Faux Кожа Bodysuit Еротски ПВЦ Jumpsuit Cosplay Clubwear Танц Костим

YQ54 2017 Црна Чипка Долги Ракави Bodycon Catsuit Секси Faux Кожа Bodysuit Еротски ПВЦ Jumpsuit Cosplay Clubwear

DEN 736.00
DEN 981.60
 

Тековен
Количина на стоки

Ние би можеле да го испратите производот слики откако ќе плаќање.
За Русија Пријател и Украина Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Ви благодарам многу!
. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Ние сме фабрика директно, со најдобра цена & висок квалитет и брзо производство. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ. ! За големина на :
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок за вашата следна цел. Ние секогаш брод пакетот за вас, без мало кутија,pls погледне внимателно пред да ставање ред и правење на плаќање. Стр закуп се игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Намалувањето и на Големо се прифатливи,Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да оставите порака, ова е потребно за да го изразат испорака. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3-4 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации .YQ54 2017 Црна Чипка Долги Ракави Bodycon Catsuit Секси Faux Кожа Bodysuit Еротски ПВЦ Jumpsuit Cosplay Clubwear Танц Костим
! Внимание Ве Молам : Една Големина : Биста : ! За боја :
Сликите се само примероци за референца.Ние поддршка Dropship и трговија на Големо
Ако имате било какви прашања во врска со производите големина, цена и shippng такса, pls се чувствуваат слободно да conatct нас, наместо на отворањето спор или остави негативни повратни информации.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
qingxiang
Ткаенина Тип:
Poplin
Број На Модел На:
YA11076
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди