2017 Нова Мода Мачка Очи Поларизирани Очила За Сонце Жените Класичен Бренд Дизајнер На Женски Слој Огледало Рамни Панел Леќа A500

2017 Нова Мода Мачка Очи Поларизирани Очила За Сонце Жените Класичен Бренд Дизајнер На Женски Слој Огледало

DEN 512.00
DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
MOTELAN
Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
TAC
Леќа Висина:
52 mm
Леќа Ширина:
55 mm
Број На Модел На:
A500 Поларизирани Очила За Сонце
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Производ Функција:
Стилски,Лесен,Удобен
Пакет:
Поларизирана Тест Картичка,Тешко Случај
Тип:
A500 Жените Поларизирани очила за сонце

Најдобри понуди