Злато-боја Нерѓосувачки Челик Прстен Жените Мода Пурпурна Црна, Розова Јасно Црвено Жолто Зелено Циркон Прстен Накит

Злато-боја Нерѓосувачки Челик Прстен Жените Мода Пурпурна Црна, Розова Јасно Црвено Жолто Зелено Циркон Прстен

DEN 146.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
INALIS
Број На Модел На:
мажите прстен
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
9mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Тип На Објект:
накит прстен
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
316l Титаниум
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Употреба:
Подароци;Promition Подароци
Клучни зборови:
Свадба Накит Прстен
Големина:
USA size 6 7 8 9
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Н W:
5g

Најдобри понуди