Cardigans Врвот на Повик Spandex Јакна Жените се Повлече 2017 Пролет Нова 's Џемпер Волна, Плетени Солидна Боја со Долги Ракави Грб

Cardigans Врвот на Повик Spandex Јакна Жените се Повлече 2017 Пролет Нова 's Џемпер Волна, Плетени Солидна

DEN 3108.00
DEN 3984.00
 

Тековен
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА специфична големина
С# ракав : 64cm биста : 118cm должина : 98cm
M# ракав : 66cm биста : 122cm должина : 100cm
L # Ракав : 68 см биста : 126 см должина на : 102 cm
Ве молиме овозможи 2cm-4cm грешка

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Polyethersulfone,Spandex,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Волна
Бренд Име:
PAFUTIN
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Затворање Тип:
Отворете Бод
Облека верзија:
лесно
Стил:
Cardigan
Должина:
Долго
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Шема:
Чиста Боја
компонента содржина:
31% (inclusive) -50% (inclusive)
Година / сезоната:
Во пролетта на 2017
Боја Класификација:
Пепел Камила
Големина:
S M L

Најдобри понуди