8 инчен Автомобил Стил, GPS Навигација со Екран Челична Заштитна Фолија За Hyundai Tucson 2015 2017 Контрола на LCD Екранот Налепница

8 инчен Автомобил Стил, GPS Навигација со Екран Челична Заштитна Фолија За Hyundai Tucson 2015 2017 Контрола

DEN 490.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
8 inch 176X99mm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Висина:
0.03inch
Објектот Должина:
17.6cm
категорија:
Налепници
Налепница Сместување:
Внатрешна
Бренд Име:
SYAUAWTO
Име На Модел:
Hyundai Tucson 2015 2016 2017
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Дијаметар:
8inch
Објектот Ширина:
9.9inch

Најдобри понуди