Кинески Ракотворби рачно изработени Месинг wolfhound Волкот Куче Декорација Дар Златен Заврши Изборот Фигурини

Кинески Ракотворби рачно изработени Месинг wolfhound Волкот Куче Декорација Дар Златен Заврши Изборот Фигурини

DEN 3199.68
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Метал
Стил:
Фенг Шуи
Техника:
Полиран
Стил:
Народната Уметност
боја:
Како што е прикажано
Пакување:
Safe Меѓународниот Стандард Пакување
Обликот:
Како што е прикажано
По завршувањето:
Природни Полиран
Примена:
Дома Декорација, Итн
Точка Бр.:
ХТ-G0545
Големина:
13X9X22cm

Најдобри понуди