100pcs Kraft Хартија Класичната Браун Ѓердан Картички 12*6cm Накит/стегачи за рака/pendant Пакување Прикажува Картичка

100pcs Kraft Хартија Класичната Браун Ѓердан Картички 12*6cm Накит/стегачи за рака/pendant Пакување Прикажува

DEN 364.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : 300gsm хартија, картон Боја : кафена
ГОЛЕМИНА : 12*6cm
КОЛИЧИНА : 100pcs/многу

Други карактеристики

боја:
Браун
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Производ Карактеристики:
Ѓердан картон
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
12x6cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Тежина:
2g
is_customized:
Yes

Најдобри понуди