10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светла црвена Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна Морска Школка Бисер ААА

10мм 12mm 14mm 16mm 18mm Жена класичен накит светла црвена Круг мушка pendant синџир ѓердан Природни Јужна

DEN 268.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

89 /парче
Домот Солидни Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.89 /парче
Сјае рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Беж Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена . Ви благодариме !
Топла Продажба Портокал Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.99 /парче
Рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Тиркизна Боја Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.ви благодарам!)
.com 2-4 дена www.
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас . Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www. Ви благодариме.89 /парче
Бесплатен Превозот Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.com 2-4 дена www. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.*Опис На Производот*
Материјал : школка бисер
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.89 /парче
Слатка и Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.com од 2 до 5 дена www. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
16mm
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SP-0094
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker

Најдобри понуди