beibehang Големи сопствени сино небо и бели облаци убава плажа, море гледање ТВ дневна соба и спалната соба позадина дома декорација

beibehang Големи сопствени сино небо и бели облаци убава плажа, море гледање ТВ дневна соба и спалната соба

DEN 711.00
DEN 1248.00
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .

Други карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
huang:
15389243

Најдобри понуди