Afanti Музика Ио тон / Никел Позлатен/ Црн Никел Злато Алто Saxophone (ASE-453)

Afanti Музика Ио тон / Никел Позлатен/ Црн Никел Злато Алто Saxophone (ASE-453)

DEN 20280.00
 

Тековен
Количина на стоки


Afanti Музика Ио тон / Никел Позлатен / Црн Никел Злато Алто Saxophone (ASE-453)
Се фокусира на Saxophone за 20 Години!
Afanti Музика, да направи било saxophone за вас!
Specificatons :
1. Модел : Afanti ASE-453 , Ио Алто Saxophone
2. Клуч : Eb
3. Материјал : Висок квалитет на Месинг
4. Крај : Никел Позлатен
5. За Почетник, Оценување тест, Шоу, Месинг бенд
Ако треба, ние може да ви понуди било какви информации на оваа Afanti Saxophone,
Ако сакате да видите повеќе вистински фотографии, само кажете ни во секое време!
Afanti Saxophone Мека Случај, Слободен за секој Afanti Saxophone!

Други карактеристики

Тон:
Eb
Број На Модел На:
ASE-453
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Никел позлатен
Бренд Име:
Afanti
Глава Материјал:
bakelite

Најдобри понуди