коза кашмир вода бран машки бутик plaid шарени scarfs комбинација боја 30x180cm трговија на големо и мало

коза кашмир вода бран машки бутик plaid шарени scarfs комбинација боја 30x180cm трговија на големо и мало

DEN 3168.00
 

Тековен
Количина на стоки


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир густо ткаени
содржина : >96%
не осилото / чешање / бришење исклучување на сите.& анти-pilling
30x180cm. 2x8cm tassel
за 125g
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2016
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија и Кина
pls укажуваат или од порака ако треба подароци кутија за пакување
инаку ќе го испратите со нормален пластична кеса пакет

Други карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
Перка Dreey
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
FNS17M2
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Plaid
Комбинација:
еден дел шамија,не се вклучуваат било какви други додатоци
Секс:
за унисекс

Најдобри понуди