4B0907503 Нови Светла Ниво на Контрола Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 3Б 3BG Голф 4 Бора Буба Audi A3 A4 A6 A8 TT 1994 1995 1996 1997-06

4B0907503 Нови Светла Ниво на Контрола Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 3Б 3BG Голф 4 Бора Буба Audi A3 A4 A6 A8

DEN 943.00
DEN 1274.88
 

Тековен
Количина на стоки


Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги. Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.Ние само prive што точно производи според ОЕМ или Pitcure. : 4 B0907503
НАПОМЕНА : не сме професионални автомобилот механичар. ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Опис
● Име на производ : Воздух Дози
● Дел Бр.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.Ви благодариме за понапредните. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .Значи пред да се направи нарачката,ве молиме бидете сигурни за своите ОЕМ треба да се избегне спорови.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Audi
Поставување на Возило:
1
Специјални Функции:
1
Објектот Должина:
5inch
Модел Година:
2016 година
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Висина:
3inch
Автомобил модел:
A4
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
4B0907503
Frequence Опсег:
2
Бренд Име:
СОРГО
Објектот Ширина:
4inch
Автомобил Производител:
Фолксваген

Најдобри понуди