1pcs Дијаметар 21mm висока 17mm сите алуминиум солидна Волумен knob

1pcs Дијаметар 21mm висока 17mm сите алуминиум солидна Волумен knob

DEN 316.00
DEN 336.00
 

Тековен
Количина на стоки

Производ Големина : Дијаметар 21mm Висина 17mm 6mm дупка (завртка) длабочината на дупката е 14.5 мм
Превозот со авион mail на светот 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress. 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DC-Заврши машина
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри понуди