VONNOR Накит Жените Изјава Ѓердан Мушка Влакно Женски Бохемски Додатоци Школки Tassel Pendant Долг Ѓердан

VONNOR Накит Жените Изјава Ѓердан Мушка Влакно Женски Бохемски Додатоци Школки Tassel Pendant Долг Ѓердан

DEN 413.00
DEN 636.00
 

Тековен
Количина на стоки


Име : Ѓердани за Жени
Материјали : тиркизна, tassel ,shellls, од легиран
Димензии : должина на Синџирот на 80см (31.5 инчен),
производот се покаже :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
6.3 инчи
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
VONNOR
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
FN093

Најдобри понуди