2 ПАРЧИЊА 200MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2.0 mm,Ширина 8.4 Лаптоп Топлинска Цевка

2 ПАРЧИЊА 200MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели

DEN 552.00
DEN 600.00
 

Тековен
Количина на стоки

0 mm,Ширина 8.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум/Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 2 ПАРЧИЊА 200 MM Должина Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка PC Топлинска Цевка Remould Топлинска Цевка DIY Дебели 2. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
Heatpipe
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка
Фан Големина:
Чист Бакар Рамен Топлинска Цевка

Најдобри понуди