Оригиналната Намера Супер Секси Жените Коленото Високи Чизми Круг Пети Тенка Чизми Елегантна Црна Леопард Чевли Жена Плус НИ Големина 4-20

Оригиналната Намера Супер Секси Жените Коленото Високи Чизми Круг Пети Тенка Чизми Елегантна Црна Леопард Чевли

DEN 3715.00
DEN 4127.52
 

Тековен
Количина на стоки


Оригиналната Намера Супер Секси Жените Коленото Високи Чизми Круг Пети Тенка Чизми Елегантна Црна Леопард Чевли Плус НИ Големина 4-20. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
EF0495
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Леопард
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
оригиналната намера
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Моден Елемент:
Патент
боја:
Црна
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
за 14.5 cm
Платформа:
околу 4.5 cm

Најдобри понуди