Црна Десната И Левата Рака Заштитна Limitied Активност Врвка За Околу Грижата За Поддршка На Враќање На Фрактура Повреда На Зглобот

Црна Десната И Левата Рака Заштитна Limitied Активност Врвка За Околу Грижата За Поддршка На Враќање На Фрактура

DEN 1884.00
DEN 3694.56
 

Тековен
Количина на стоки


Црна Десната И Левата Рака Заштитна Limitied Активност Врвка За Околу Грижата За Поддршка На Враќање На Фрактура Повреда На Зглобот
Поддршка И Заштита На Зглобовите
※ Производот е црна. Купи десната страна, ве молиме кликнете Multicolor. Купи левата рака, ве молиме кликнете на Црно.
Ако сакате да еднократно купување на десната и левата рака или различни големини , ве молиме контактирајте со продавачот
Било прашање во врска со објектот, ве молиме контактирајте со продавачот.
Speciification:
Материјал : Ok платно( Не ткиво ткаенина ), Алуминиум легура барови, Кука&ЈАМКА Големина Tipes : (Големина : врвка за околу обемот)
S :
М : 13-15cm
L : >15cm
Функција: Уникатен производ дизајн, лесно да се носат удобно, bandaged дизајн, прстите се слободни да се движат,поддршка од алуминиум легура бар и прилагодливи ремени. Погоден за : 1. Ревматоиден артритис, tenosynovitis или 2 цисти. Врвка за околу заеднички лабава, sprain 3. Ulnar tendonitis 4. Карпален тунел синдром, фрактура на зглобот и реконвалесценцијата 5. Sporters

Слика:

Други карактеристики

боја:
десната рака, левата рака
Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Број На Модел На:
Ќе б-23
Материјал:
Не-плетени
Рака:
Десно Лево

Најдобри понуди