Топ бренд жени мажи мода челик не ' рѓосувачки рака се вртат дизајн рачни часовници за унисекс промоција подарок концепт часовници

Топ бренд жени мажи мода челик не ' рѓосувачки рака се вртат дизајн рачни часовници за унисекс промоција подарок

DEN 863.52
 

Тековен
Количина на стоки


Јапонија движење, 30 M водоотпорен
високо квалитетен челик легура stap
100% нов види
Случај големина 40mm
Бендот големина 20mm
рака 250 M
пакување : OPP вреќа,испрати без кутија

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
250inch
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
HT22
Случај Дебелина:
80mm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Легура
Бендот Со:
10мм да 19mm
Состојба:
Нов со ознаки

Најдобри понуди