Shuaibo Shockproof 15 15.6 Инчен со USB интерфејс Водоотпорен Најлон Лаптоп, Лаптоп Ранец Кеси Случај за Мажи Жени Бизнис

Shuaibo Shockproof 15 15.6 Инчен со USB интерфејс Водоотпорен Најлон Лаптоп, Лаптоп Ранец Кеси Случај за Мажи

DEN 1678.00
DEN 1766.40
 

Тековен
Количина на стоки


Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.
§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек.90 /парче
Ј.6 инчен лаптоп ) со надворешни USB интерфејс
тежина : околу 1.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.40 /парче
Солидни 12 14 15 17 Инчен Најлон Компјутер, Лаптоп, Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 23.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.50 /парче
14 15 Инчен оксфорд Компјутер Лаптоп Plaid Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 26.80 /парче
Солидна 11 12 14 15 17 инчен лаптоп Компјутер лаптоп таблета кеси случај гласник торба мажи жени US$ 21.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.1 kg
Материјали : Најлон,ПВЦ
Големина на :
(46*30*20cm )- со лаптоп слој ,може да се сместат 15.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.00 /парче
10 14 15 17 Инчен голема големина Најлон Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 23.6 Инчен Чувствува Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени со 1 случај US$ 31. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите ви се исполнат.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.6 Инчен Најлон Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 34.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.90 /парче
. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
Продавачот Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .

Други карактеристики

Големина:
15
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Ранци
Бренд Име:
shuaibo
Тип:
Лаптоп Ранец
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
15 инчен ранци
Применливи модели:
Macbook Pro 15-инчен
is_customized:
Yes

Најдобри понуди