Татковина Виолина/Гитара Магнети Piezo Контакт Гитара Избере Носител На Трансдуцерот Со Волумен Контролер Тјунер Аудио Кабел Налепница

Татковина Виолина/Гитара Магнети Piezo Контакт Гитара Избере Носител На Трансдуцерот Со Волумен Контролер Тјунер

DEN 431.00
DEN 706.56
 

Тековен
Количина на стоки


Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.
· Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден
· Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.5 mm), прибл.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
· Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.
Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка :
· Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
Доаѓа со аудио кабел (3. Се добие една и ќе имаат корист од тоа да имаат една или повеќе!
Карактеристики :
Piezo пикап е доволно чувствителни за снимање звук брзо .
· Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.
Лесно да се инсталира, откине налепница и прицврстени на инструмент без потреба од дупчење дупка.
· Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.8 во
Пакет Листата :
1 * Подигнување
1 * Јачина & Tone Контролер
1 * Аудио Кабел
1 * Налепница
· Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 4-5 работни дена по вашата исплата е расчисти. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
· Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.14 во
Пикап кабел должина : 100cm / ft 3.3
Аудио кабел должина : 300cm / ft 9.
Спецификации :
Пикап приклучок : 3. 3 метри во должина , заедно со парче од етикетата.
Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.

Други карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M742
Употреба:
Виолина Употреба
Име на производ:
виолина пикап
Џек:
3.5 mm
Погоден за:
повеќето жичени инструменти
Функција:
Пасивни дизајн
аудио кабел:
3m

Најдобри понуди