Хром климатизација пропустливи рамка покрие трим внатрешни работи sequins воздух излезот панел декоративни ленти 3D налепница за БМВ Х5 X6 серија

Хром климатизација пропустливи рамка покрие трим внатрешни работи sequins воздух излезот панел декоративни

DEN 1119.00
DEN 1435.20
 

Тековен
Количина на стоки

Применливи модели : За БМВ Х5 X6 2008-2017 ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас кога ќе нарачате и било какви прашања Функција : 1 . 100% Сосема нов. 2 . Висок Квалитет загарантирана. 3 . Лесна инсталација. 4 . Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок. 5 . Се утврди точната локација на производот. 6 . Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 7 . Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Answer : ___________________________ Note : Малку загреано двострано лепило,Стабилност ќе биде значително зголемен.Греење двострано abhesive кога температурата е под 20 целзиусови степени 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. 2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу! Пакет : 1 Pc

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
08-17
Објектот Тежина:
0.06kg
Бренд Име:
Sansour
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
за BMW

Најдобри понуди