Природен Камен Кристал Чипови Накит Наоѓање Ѓердан Ланци,Злато Боја DIY ѓердан алка накит одлуки LZ23

Природен Камен Кристал Чипови Накит Наоѓање Ѓердан Ланци,Злато Боја DIY ѓердан алка накит одлуки LZ23

DEN 1210.00
DEN 1344.00
 

Тековен
Количина на стоки


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Месинг, Кристално Камен
Камен Мушка Големини : Камен 5-10мм , синџир 5m
Количина : 5 Метри (16.4 Нозе)
Камен Боја : КАКО на СЛ Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Кристално
Материјал:
Кристално
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Број На Модел На:
lz23
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
150g
Бренд Име:
JUSTWELL
Синџир Тип:
Синџири Ѓердани /страна синџир
Материјал:
Кристално

Најдобри понуди