Нова Универзална Airbag Симулатор Емулатор Автомобил Airbag СРС Систем Дијагностички Поправка Алатки за Автомобили Auto Камион

Нова Универзална Airbag Симулатор Емулатор Автомобил Airbag СРС Систем Дијагностички Поправка Алатки за Автомобили

DEN 99.00
DEN 116.16
 

Тековен
Количина на стоки


AT0018705
Спецификација :
100% сосема нов
Airbag дијагностички, отпорник внатре, од помине вистински airbag
Корисна алатка за дијагностички Airbag СРС Syetem
Одговара за повеќето Airbag СРС Систем
Универзал за Авто SUV Автомобил Off-Road Пикап Камион
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 1pc х Airbag Емулатор
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

моќност:
Други
Електронски:
No
Тип На Објект:
Воздушното Перниче Скенирање Алатки & Симулатори
Објектот Тежина:
0.013kg
Објектот Висина:
0inch
Напон:
Other
Верзија На Софтвер:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Хардвер Верзија:
Други
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Mayitr
Име На Модел:
Airbag емулатор
Специјални Функции:
Други

Најдобри понуди