MloveAcc Кристал Висока Пета Чевли Брошеви Жените Свадби Накит Broches Јака Hijab Pin Up Broach Накит Облека Клипови

MloveAcc Кристал Висока Пета Чевли Брошеви Жените Свадби Накит Broches Јака Hijab Pin Up Broach Накит Облека

DEN 235.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CC18171
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mloveacc
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
чевли
Brooch Стил:
бренд за накит
Brooch Пол:
Жените
brooch боја:
како Слика
Brooch Големина:
7.0*5.0 cm
Brooch Тежина:
27g
brooch материјал:
Кристал,Цинк Легура
Brooch Пакет:
Меур торба
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба

Најдобри понуди