ELECALL ESI-130 30W НИ Plug 220V/50Hz Homoiothermic Трајни Електрични Железо Пиштол за Лемење, Заварување Железо Алатка

ELECALL ESI-130 30W НИ Plug 220V/50Hz Homoiothermic Трајни Електрични Железо Пиштол за Лемење, Заварување Железо

DEN 353.00
DEN 410.40
 

Тековен
Количина на стоки

Бојата е дистрибуиран во случаен избор. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.3 мм совет тип, совршен за вашата лемење потреби Лемење Железо Должина : 200mm Должина на Кабелот за Напојување : 1. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Превозот цена не вклучува увозни даноци, и купувачот се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, Paypal и Visa платежни.
По услуга Кога ќе добиете предмети, ако постојат проблеми во врска со тоа, треба да не контактирате на : прв пат и ни обезбеди доволно докази.
Услови за користење на услугите Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за важни во вашата земја. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако тоа е докажано дека може да биде прекината или погрешно работење, ние ќе брод најновите објекти за вас како е можно поскоро.4 м Бара домаќинство AC штекер (НИ стандард) Моќност : 30 W Пакет се Вклучени : 1* лемење железо со НАС Plug Жица. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена.
12325 ТОПЛА ПРОДАВАЧОТ ЛЕМЕЊЕ ЖЕЛЕЗО АЛАТКА ELECALL ESI-130 30 W НИ Plug 220 V/50 Hz Homoiothermic Трајни Електрични Железо Пиштол за Лемење, Заварување Железо Алатка Карактеристики 100% квалитет и Сосема нов Брзо греење и висок квалитет на 30 W homoiothermic лемење железо со AC Кабелот Изглед, роман структура, лесен за употреба и чисти Desoldering Одлична за електроника, компјутерска опрема, види поправка и многу други хоби и занает проекти Тоа лесно може да се промени компоненти од коло симнат без оштетување на компоненти и кола Опис : 220 Volts φ6.

Други карактеристики

Бренд Име:
ELECALL
Број На Модел На:
ESI-130 30W
Текст Voltagle:
AC НАПОН 220V
Излезна Температура:
400 целзиусови степени
Температурата Стабилност:
висока стабилност
Излезна Моќност:
30W
Димензии:
75*33*292mm
боја:
Сина, Црвена, Жолта
Тежина:
129g
Големина:
75*33*292mm
Излезна Моќност:
30W
Име:
лемење железо

Најдобри понуди