Steampunk Жените Обврзувачки Страна Панталони Готски СТП Кожа Вертикална Лента Leggings Мотор Низок Waisted Тесни Панталони

Steampunk Жените Обврзувачки Страна Панталони Готски СТП Кожа Вертикална Лента Leggings Мотор Низок Waisted

DEN 4332.00
DEN 4560.00
 

Тековен
Количина на стоки


Топла Продажба :
Детали За Производот
Материјал : Памук 50% стп Кожа 50%
Модел : Обична
Должина : Долги
Пол : Жените
Стил : Мода,готски,Панк
Боја : Црна
Големина : XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL(cm)
S Должина 97 Половината 76 Хип 89
M Должина 98 Половината 80 Хип 93
L Должина 99 Половината 83 Хип 97
XL Должина 100 Половината 86 Хип 101
2 XL Должина 101 Половината 89 Хип 105
Производот Се Покаже :
Плаќање : не прифаќаме сите методи за плаќање поддржани од aliexpress,како на пример кредитна картичка,western union,банкарски трансфер, зачувам и така натаму.
Превозот Термини :
Стандардна Услуга е E-пакет и Кина пост воздух mail.
Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандардна Услуга трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не е trackable. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа :
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за сите такси превозот да се врати на објектот.
Повратни информации : Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да се остави позитивни повратни информации за нашите производи и услуги. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да helpothers купат како твое! Ако сте незадоволни со кој било аспект на ourservice, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Тенка
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
К-274
Бренд Име:
oulu
Должина:
Ankle-Length
Стил:
Панк Стилот
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
черепот

Најдобри понуди