Генератор Actuator ADC225 24V

Генератор Actuator ADC225 24V

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки


Генератор Actuator ADC225 24 V
Генератор Actuator ADC225 24 V
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
225 Серија - 2.2 Lb. Ft. Torque / 25° Ротација,Мулти VDC / МИЛИ Конектор / Умре фрлија Домување
Достапни вртежен момент max1.0lb-ft(1.4 nm) Максимум оперативни вратило аголна патува 25+1degree г.с./ccw Моќност Оперативен напон 24vdc Нормална тековната 2 на 12vdc, 1a на 24vdc Enviromental Температура спектар -54 95 Релативна влажност До 100% Сигурност, Вибрации до 20g @50-500 Hz

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ADC225 24v

Најдобри понуди