CITALL 3pcs Автомобил Црна Карбонски Влакна Центар Конзола Табла Покривање на Вратите Налепница Одговара за Хонда Граѓански 10 година

CITALL 3pcs Автомобил Црна Карбонски Влакна Центар Конзола Табла Покривање на Вратите Налепница Одговара за

DEN 1673.00
DEN 2015.52
 

Тековен
Количина на стоки

3pcs Карбонски Влакна Центар Конзола Табла Покривање на Вратите Налепница Одговара за Хонда Граѓански 2016 година
Боја : Црна Материјал : Јаглерод Влакна & СТП Големина : прибл.45.8 см x 7cm x 0.1 cm (18.03 x 2.76 x 0.04 инчи) (L x W x T) Б Големина : прибл.12cm x 6.2 cm x 0.1 cm (4.72 x 2.44 x 0.04 инчи) (L x W x T) C Големина : прибл.7.8 см x 3.7 cm x 0.1 cm (3.07 x 1.46 x 0.04 инчи) (L x W x T) Точка се вклучени : 3 x Табла на Вратите Налепница (различна големина) Компатибилен со : Одговара за Хонда Граѓански 2016 година (САМО ОДГОВАРА ЗА ЛЕВАТА РАКА се ВОЗИ АВТОМОБИЛ)
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Answer : ___________________________ Note :
1) возилата наведени само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
3) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Направен од висок квалитет на јаглерод влакна материјал, висока температура отпор, отпорност на корозија и многу издржливи.
2) Имаат силна двострано лепило на грбот, лесно да се инсталира.
3) Совршено се вклопуваат и да декорирате вашиот почитувани автомобил. Инсталација :
1) се Утврди позиција ќе треба да се инсталира и се чисти.
2) Кинење двострано лепило.
3) Ставете на инсталацијата позиција.

Други карактеристики

Бренд Име:
CITALL
Година:
2016 година
Објектот Должина:
45.8cm
Објектот Тежина:
0.14kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна & СТП
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Црна
Големина:
A
одговара 1:
за Хонда Граѓански 2016 година

Најдобри понуди