Hot Fix Мотиви Срцето Печ Rhinestones Железо На Закрпи Ropa Strass Кристал Applique За Toppe Декорации

Hot Fix Мотиви Срцето Печ Rhinestones Железо На Закрпи Ropa Strass Кристал Applique За Toppe Декорации

DEN 80.00
DEN 98.40
 

Тековен
Количина на стоки


ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС
Производ : печ Дизајн : Како на сликата покажува Количеството : 1piece Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. Како да го користите :

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
2sizes
Број На Модел На:
облека налепници
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
OMZHIMO
Техника:
Appliqued
Кристал Мотиви:
Yes
Hot Fix Мотиви:
Yes
печ thermocollants:
Yes
лепенки за облека:
Yes
Лепенки за Фармерки:
Yes

Најдобри понуди