Tangda висока чиста tellurium 99.9999%Te Научна лабораторија Метал Те Жито блок

Tangda висока чиста tellurium 99.9999%Te Научна лабораторија Метал Те Жито блок

DEN 3024.00
 

Тековен
Количина на стоки


Tangda висока чиста tellurium 99.9999%Te Научна лабораторија Метал Те Жито блок

Други карактеристики

Обликот:
блок
Број На Модел На:
Метал
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Метал
Композитни:
Метал

Најдобри понуди