2017New Жените се Облекуваат Жените Дама Секси Шпагети Рака се Водат без Ракави Bodycon Вечер Партија Мини Фустан

2017New Жените се Облекуваат Жените Дама Секси Шпагети Рака се Водат без Ракави Bodycon Вечер Партија Мини

DEN 307.00
DEN 323.52
 

Тековен
Количина на стоки


Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. клиенти сите се наши пријатели. Ви благодариме за вашето разбирање.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Она Што Ќе Добиете :
1x Жените се Облекуваат
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Модални,Spandex
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените

Најдобри понуди