Shrinkable Hairpin 2017 Нова Женска Коса Додатоци Bud Коса Клип Гнездо Обликот На Косата Врски Конска Опашка Носителот Црна Боја Големина

Shrinkable Hairpin 2017 Нова Женска Коса Додатоци Bud Коса Клип Гнездо Обликот На Косата Врски Конска Опашка

DEN 144.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Број На Модел На:
ev31a
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди