Договор бела боја. Салон..

Договор бела боја. Салон..

DEN 23760.00
DEN 26400.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
салон
Општа Употреба:
Дома Мебел
со Огледало:
Yes
Стил:
Модерен Минималистички
Место на Потекло:
Кина
Број На Модел На:
001
Бројот На Фиоки:
1
Инсталација Метод:
собранието
Бренд Име:
ANDYWINSS
Големина:
2
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Пакување:
2
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Материјал:
Дрвени
Со Шминка Столче:
Yes
Шема:
1
Боја Техника:
боја

Најдобри понуди