PAYSOTA Пастирски Стил Големиот Кинески Маслото Позадина Спалната соба Дневна Соба со Софа во Позадина Ѕид Хартија во Ролна

PAYSOTA Пастирски Стил Големиот Кинески Маслото Позадина Спалната соба Дневна Соба со Софа во Позадина Ѕид

DEN 1795.00
DEN 2112.00
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Не-плетени Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : 6180-04-Сина 6180-02 Жолта Позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.

Други карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
PAYSOTA
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Светлината Одраз
Број На Модел На:
GB0068
Стил:
Пастирски

Најдобри понуди