Британски Стил Унијата Џек Декорација Долго Cookie Бисквит Торта Кутии Кенди Партија Подарок Пакет Кутија Снабдувањето Со Услуги

Британски Стил Унијата Џек Декорација Долго Cookie Бисквит Торта Кутии Кенди Партија Подарок Пакет Кутија Снабдувањето

DEN 883.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Британски Стил Унијата Џек Декорација Долго Cookie Бисквит Торта Кутии Кенди Партија Подарок Пакет Кутија Снабдувањето Со Услуги
Материјал : картон
Големина : 17cm *11.5 cm*5cm
Боја : како на сликата
Висок Квалитет на Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 20 компјутери по многу.
Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци, свила лента треба да додадете цена,ако ви треба ве молиме договорот нас
Внимание!! Испорака Метод : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот земја, нема информации купувачот s земјата. Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот. Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1. да се обезбеди целосна име. 2. Пакет треба долго време, тоа е подобро да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( ако изберете Продавачот за Испорака Метод,НЕ ОТВОРЕН Спор во Рок од 60 Дена ,благодарение ) Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание. 1. Повеќето пакет потреба од 18 до 35 дена, но неколку пакет треба 60 до 90 дена, тоа е нормално. 2 .100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket

Други карактеристики

Повод:
Партија,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Денот на планетата Земја,Годишнина,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
cn1004HG25
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
20pcs
Шема:
Ѕвезда
is_customized:
Yes

Најдобри понуди