Jemmin Полигон Цвет Pendant Накит Поставите 925 Sterling Silver Парична Казна Накит За Жените Ѕвезда Свадба/Ангажирање Подарок.

Jemmin Полигон Цвет Pendant Накит Поставите 925 Sterling Silver Парична Казна Накит За Жените Ѕвезда Свадба/Ангажирање

DEN 468.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки

05 JEXXI Shinning Кубни Циркони Камен Цвет Pendant Ѓердан Обетки за Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.50
Конвертирање : 1 mm=0.4 mm
Материјал : Сребро 925
Количини : 1 КОМПЈУТЕР
1. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.00 JEXXI Едноставен, Елегантен Дизајн 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Шупливи Двојно Срцето Pendant Ѓердан Обетки за Жените Bijoux 1.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.62 JEXXI Врвот Продаде Австриската Кристал Кристал Ангелските Крилја Neckalce Pendant S925 Сребро Мода Накит Сетови Earring трговија на Големо 4. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Ви благодарам многу. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Нови Ретро Сребро Мода Опал Вода Капка Цвет Приврзоци Долги Ѓердани И Пад Обетки Накит Сетови Пченка Синџири 30" 4.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.45 JEXXI Топла 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Earring / Pendant Ѓердан Ангел Крило ААА Циркон Кристал Свадба Додатоци За Жени 3. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
/
Страна Камен:
Кристално
Стил:
Романтични
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
T12401
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Кристално

Најдобри понуди