2017 Моден Бренд Сите натпревар Едноставен Стил на Писмо 8 Форма Бесконечност Симбол Златна Боја Керамички Earring За жените Studs Иглички Како Подарок

2017 Моден Бренд Сите натпревар Едноставен Стил на Писмо 8 Форма Бесконечност Симбол Златна Боја Керамички

DEN 259.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Многу благодарам!
JFY специјализирани во хип хоп накит дизајн и производство.
Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
· Точка Бр : CE0058
· Тема : Свадба Earring
· Боја : Бело/Црна
· Материјал : Керамички
· Големина : Како picturse
· Нето Тежина : 5g
· Пакување : Преполна со убави подарок кутија
· Испорака Датум : 1-7 дена
· Превозот : Бесплатно Со еден Подарок кутија
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви . Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем. Добредојде за да имаат проверка и нарачки.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. За било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, добредојдовте да не контактирате со Преку е-Маил, Trademanager или да ни остават пораки во вашата нарачка. Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Гуангжу Сити, Провинцијата Guangdong, Кина.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. макси ѓердан
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, Тоа ќе биде ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет со конкурентна цена имаме нови пристигнувања секоја недела.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
CE0058
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
keshegans
Метали Тип:
Керамички

Најдобри понуди