Жените Вест Јакна 2018 Женски Стојат Јака Дебели Топло Памук Повик без Ракави Waistcoat Вест Outerwear со Џебови

Жените Вест Јакна 2018 Женски Стојат Јака Дебели Топло Памук Повик без Ракави Waistcoat Вест Outerwear со Џебови

DEN 1425.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Копче
Јака:
Мандарински Јака
Број На Модел На:
MJ02
Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
CULTISEED
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Вест
Достапни за:
Жените
дизајн:
Мандарински Јака
Моден:
со Џебови
Големина:
S/M/L
боја:
Беж Бело/Црна
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди