Висок Имитација СТП Calla Лили Остава Симулација Цвет Декорација Црвено Дланка Остава Цвеќе Аранжман Додатоци Зелени Листови

Висок Имитација СТП Calla Лили Остава Симулација Цвет Декорација Црвено Дланка Остава Цвеќе Аранжман Додатоци

DEN 412.80
 

Тековен
Количина на стоки


Боја : Зелена
Големина : кастрење произлегува ca. 60 СМ, најдолг лист должина од околу 22 CM, ширината е за 12 CM
Супер имитација рачка, квалитетот на ликовната изведба, може да го направи цвет додатоци, исто така, може да бидат сместени одделно, имаме цвет вазна со цвеќиња
871912720826727 топла продажба US $ 2.60 /парче US $ 5.70 /парче US $ 11.26 /парче US $ 3.00 /парче US $ 12.50 /парче US $ 9.60 /парче US $ 19.60 /парче US $ 2.99 /парче

Други карактеристики

Бренд Име:
MEIHON
Тип:
Лист-форма
Повод:
Денот на мајката
Број На Модел На:
MTL70415
Стил:
Цвет
Големина:
L
Текстурата на материјалот:
пластични цвеќиња
Обработка на прилагодување:
is
Боја:
Зелена
Должината на:
60см

Најдобри понуди