Мотоцикл Webgrip x зафат Планината со 1 инчен топката дијамант плоча phone држач за ram меморија месеци и паметни телефони

Мотоцикл Webgrip x зафат Планината со 1 инчен топката дијамант плоча phone држач за ram меморија месеци и паметни

DEN 717.60
 

Тековен
Количина на стоки


Мотоцикл Webgrip x зафат Планината со 1 инчен топката дијамант плоча држач за ram меморија месеци, камерите и телефоните
Одговараат за 4-6inch уреди , топката 1 инч , целосно компатибилна за ram меморија месеци
X ЗАФАТ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ НА ПЛАНИНАТА X 1
Веб гума tether x 2 парчиња
!!!!!!ДРУГИТЕ НЕ СЕ ОПФАТЕНИ!!!!

Други карактеристики

Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Ремени & Месеци
Број На Модел На:
x зафат со webgrip и 1 инчен топка
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Garmin
Материјал:
Високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Паметни телефони

Најдобри понуди