Бесплатен превозот 20pcs/многу 20x80mm Златна Боја на Стакло лустерот приврзоци/ кристал завеса привезоци ,кристално виси приврзоци

Бесплатен превозот 20pcs/многу 20x80mm Златна Боја на Стакло лустерот приврзоци/ кристал завеса привезоци ,кристално

DEN 777.60
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби.72 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Килибар Кристално Стакло Лустерот делови, Кристално Лустерот привезоци , осветлување делови US$ 87.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Дијаметар:
20mm
Должина:
80mm
Бренд Име:
TZ
Висина:
80mm
Број На Модел На:
WX0129
Материјал:
кристално стакло
боја:
Golden
Употреба:
Лустерот делови, осветлување делови,
квалитет:
Врвот
Големина:
20x80mm (H)
is_customized:
Y

Најдобри понуди