OUTDA Лето Комарец Нето Бебе Кревет Лулка Нето Дете Доенче Кревет Шатори принцеза комарец мрежа за младата

OUTDA Лето Комарец Нето Бебе Кревет Лулка Нето Дете Доенче Кревет Шатори принцеза комарец мрежа за младата

DEN 177.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Преносни Големина Бебе Постелнина Креветчето Комарец Нето
Круг Деца Бебе Безбедно Постелнина Пребивање Комарец Мрежа Обесени Купола Завеса Нето
Карактеристики :
Усвојување на зелена полиестер влакна мрежа.
Зацврстување на шифрирање мрежа, така што комарци не се во можност да го внесете.
Дише мрежи дозволете бебето да спијат повеќе удобно.
Даде бебето удобно спиење,и нека мајка повеќе доверба.
Ефективно го блокира прашина и намалување на повреди на здравјето на бебето.
Спецификации :
Материјал : полиестер влакна
Боја : бела
Големина на : 160*420 CM
Пакет се вклучени :
1 x Бебе Постелнина Креветчето Комарец Нето
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
1.5m (5 feet) bed
Функција:
комарец нето
Стил:
Hung Купола Комарец Нето
Број На Модел На:
ZF2101900
Применливи Луѓе:
Бебиња
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Деца
Бренд Име:
OUTAD
Употреба:
Дома
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Укината
Тип:
Други
Обликот:
Вратата Тип

Најдобри понуди