Цврсто дрво виткање маси. Ротирачки компјутер биро функција учење табела на мали чај маса

Цврсто дрво виткање маси. Ротирачки компјутер биро функција учење табела на мали чај маса

DEN 23760.00
DEN 26400.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
салон
Општа Употреба:
Дома Мебел
со Огледало:
Yes
Стил:
Модерен Минималистички
Место на Потекло:
Кина
Број На Модел На:
001
Бројот На Фиоки:
1
Инсталација Метод:
собранието
Бренд Име:
ANDYWINSS
Големина:
2
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Пакување:
2
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Материјал:
Дрвени
Со Шминка Столче:
Yes
Шема:
1
Боја Техника:
боја

Најдобри понуди