mylb модел за градење колекции компатибилен со градскиот Хотел Де Полицијата 3D блокови Образовен модел & зграда играчки хоби за деца

mylb модел за градење колекции компатибилен со градскиот Хотел Де Полицијата 3D блокови Образовен модел & зграда

DEN 907.00
DEN 1295.04
 

Тековен
Количина на стоки


mylb модел за градење колекции компатибилен со градскиот Хотел Де Полицијата 3 D блокови Образовен модел & зграда играчки хоби за деца
стоковните материјал : ABS заштита на животната средина пластика, нетоксичен и безбеден
пакет : withou кутија,opp вреќа ,со инструкции

Други карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
далеку оган
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
mylb
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пад на превозот:
Yes

Најдобри понуди