Висок квалитет 10PA15C ac компресор за Порше 964 911 93012602104

Висок квалитет 10PA15C ac компресор за Порше 964 911 93012602104

DEN 5664.00
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификации :
Модел БР. : АПЛИКАЦИИ
Жлебови : 6pk
Volt : 12 V
Компресор тип : 10 PA15 C
Макара дијаметар : 125mm
ОЕМ БР. :
930-126-021-03 930 126 021 03 930-126-021-04 930 126 02104
Примена :
За Порше 964 За Порше 911

Други карактеристики

Тип:
компресор
Бренд Име:
UNOCAR

Најдобри понуди