Со синџир и 10pcs Чувствува влошки, Музика Ароматерапијата Етерични Масла од Нерѓосувачки Ѓердан pendant Парфем Diffuser Locket

Со синџир и 10pcs Чувствува влошки, Музика Ароматерапијата Етерични Масла од Нерѓосувачки Ѓердан pendant Парфем

DEN 269.00
DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки


Со синџир и 10pcs Чувствува влошки,25мм Muisc Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Neckalce pendant Парфем Diffuser Locket
Вклучуваат 10pcs чувствува влошки и 1pcs 2,5 mm нерѓосувачки челик 24inch rolo синџир
Вклучуваат 10pcs чувствува влошки и 1pcs 2,5 mm нерѓосувачки челик 24inch rolo синџир
за нас
1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
3.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
4.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
25mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг

Најдобри понуди