ТОПЛА ПРОДАЖБА 10*16MM 24PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА ГОЛЕМА ДУПКА МОНИСТРА ЖИВОТИНСКИ ПЕЧАТИ FIMO МОНИСТРА ШАРМ ЗА НАРАКВИЦА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ

ТОПЛА ПРОДАЖБА 10*16MM 24PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА ГОЛЕМА ДУПКА МОНИСТРА ЖИВОТИНСКИ ПЕЧАТИ FIMO МОНИСТРА ШАРМ ЗА

DEN 205.44
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : FIMO
Големина : 10*16 CM
Боја : Мешани
Количина : 24 компјутери
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.34G
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Бренд Име:
JYS
Број На Модел На:
BD-268
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
fimo

Најдобри понуди